Odbory Fotoalbum Orgány školy Z histórie školy Napíšte nám Mapa
Navigácia
Piatok 20. 10. 2017
Počet návštev: 831247
2017/2018 2016/2017 2015/2016 2014/2015 2013/2014 2012/2013 2011/2012 2010/2011 2009/2010 2008/2009

Súťaže

2017/2018

Rekapitulácia úspechov našich žiakov v školskom roku 2016/2017

 

Hudobný odbor Regionálne a krajské súťaže   

Dátum

Názov súťaže

Meno a vek žiaka

Získané ocenenie

Kateg.

Vyučujúci

23.03.2017

Regionálna súťažná prehliadka žiakov v štvorručnej hre na klavíri v Košiciach 6. ročník

Miroslava Zara Kucanová 11 r.Viktória Karšková 11.r.

bronzové pásmo

1.kategória      (do 11 r. )

Dobrančinová

23.03.2017

Regionálna súťažná prehliadka žiakov v štvorručnej hre na klavíri v Košiciach 6. ročník

Viktória Džatková 8.r. Sarah Danková 8.r.

bronzové pásmo

1. kategória

(do 11 r.)

Dobrančinová

23.03.2017

Regionálna súťažná prehliadka žiakov v štvorručnej hre na klavíri v Košiciach 6. ročník

Richard Čisľák 11.r. Ondrej Vrabeľ 11.r.

zlaté pásmo

2. kategória

(od 11-13r)

Oleksíková

12. 04. 2017

5. ročník súťažnej prehliadky v hre na sláčikových nástrojoch

Iveta Hanzalová

zlaté pásmo

4. kat.

K. Harvanová, korep. M. Berešová

 

 

Tanečný odbor Celoštátne súťaže              

Dátum

Názov súťaže

Meno a vek žiaka (skup.)

Získané ocenenie

Kategória

Vyučujúci

11. 2. 2017

SHOW CUP

TS Salieta

1. miesto

choreog. Memories

Ľ. Bazárová

11. 2. 2017

SHOW CUP

TS Salieta

3. miesto

choreog. Black and gold

Ľ. Bazárová

11. 2. 2017

SHOW CUP

 

1. miesto

choreog. Sestry

Ľ. Bazárová

11. 2. 2017

SHOW CUP

 

2. miesto

choreog. Unikát

Ľ. Bazárová

25. 2. 2017

Semifinálové kolo TO „Pohyb bez bariér“ Košice

II.stupeň

2.miesto

Open  malé choreografie

Ľ Hodovancová

25. 2. 2017

Semifinálové kolo TO „Pohyb bez bariér“ Košice

II.stupeň

3.miesto

Open malé chor.

Ľ Hodovancová

25. 2. 2017

Semifinálové kolo TO „Pohyb bez bariér“ Košice

TS Salieta

2. miesto

choreog. Memories

Ľ. Bazárová

23.4.2017

Finálové kolo TO „Pohyb bez bariér“ Bratislava

II.stupeň

3. miesto

Open malé chor.

Ľ. Hodovancová

29. 4. 2017

HUMENNÉ – SRDCOM – POHYBOM

Juniori – ľudový tanec

bronzové pásmo

choreog. Črepiny

Ľ. Bazárová

29. 4. 2017

HUMENNÉ – SRDCOM – POHYBOM

Juniori - scénika

bronzové pásmo

choreog. Domov

Ľ. Bazárová

29. 4. 2017

HUMENNÉ – SRDCOM – POHYBOM

Deti A – ľudový tanec

bronzové pásmo

choreog.
Šatkový tanec

Ľ. Bazárová

29. 4. 2017

HUMENNÉ – SRDCOM – POHYBOM

Juniori - scénika

strieborné pásmo

choreog. Say something

Ľ. Hodovancová

29. 4. 2017

HUMENNÉ – SRDCOM – POHYBOM

Juniori - sólo

strieborné pásmo

choreog. Memories

Ľ. Bazárová

 

 

 

Literárno-dramatický odbor Regionálne súťaže                   

Dátum

Názov súťaže

Meno a vek žiaka

Získané ocenenie

Kategória

Vyučujúci

26.10.2016

Timravina studnička

Zuzana Onuferová

3. miesto

I.

Jacevičová

 

 

Jakub Terek

1.miesto

III.

 

30. 3. 2017

Hviezdoslavov Kubín

Alžbeta Piňková

1. miesto

I. poézia

Jacevičová

30. 3. 2017

Hviezdoslavov Kubín

Valentína Harišová

1. miesto

II. poézia

Jacevičová

30. 3. 2017

Hviezdoslavov Kubín

Anna Pipáková

1. miesto

III. poézia

Jacevičová

30. 3. 2017

Hviezdoslavov Kubín

Annamária Bajcurová

1. miesto

IV. poézia

Jacevičová

30. 3. 2017

Hviezdoslavov Kubín

Michal Janošov

1. miesto

I. kat. próza

Jacevičová

30. 3. 2017

Hviezdoslavov Kubín

Mária Durianová

1. miesto

II. kat. próza

Jacevičová

30. 3. 2017

Hviezdoslavov Kubín

Dominika Harišová

1. miesto

III. kat. próza

Jacevičová

30. 3. 2017

Hviezdoslavov Kubín

Michal Džatko

1. miesto

IV. kat. próza

Jacevičová

30. 3. 2017

Hviezdoslavov Kubín

DS Alfa (žiaci 1. a 2. roč./2. časti)

1. miesto

divadlo poézie

Jacevičová

 

Literárno-dramatický odbor Krajské súťažše               

Dátum

Názov súťaže

Meno a vek žiaka

Získané ocenenie

Kategória

Vyučujúci

15.11.2016

Beniakove Chynorany – výber za Prešovský a Košický kraj

Jozef Buhaj

2.miesto

II.

Jacevičová

15.11.2016

Beniakove Chynorany – výber za Prešovský a Košický kraj

Annamária Bajcurová

3.miesto

I.

Jacevičová

25. – 27. 4.

2017

Hviezdoslavov Kubín

Alžbeta Piňková

1. miesto

I. poézia

Jacevičová

25. – 27. 4.

2017

Hviezdoslavov Kubín

Anna Pipáková

1. miesto

III. poézia

Jacevičová

25. – 27. 4.

2017

Hviezdoslavov Kubín

Annamária Bajcurová

2. miesto

IV. poézia

Jacevičová

25. – 27. 4.

2017

Hviezdoslavov Kubín

Michal Janošov

2. miesto

I. kat. próza

Jacevičová

25. – 27. 4.

2017

Hviezdoslavov Kubín

Dominika Harišová

2. miesto

III. kat. próza

Jacevičová

25. – 27. 4.

2017

Hviezdoslavov Kubín

DS ALFA - Inscenácia Iba ten múr

1. miesto

Divadlo poézie

Jacevičová

 

 

Literárno-dramatický odbor Celoštátne súťaže                    

Dátum

Názov súťaže

Meno a vek žiaka

Získané ocenenie

Kategória

Vyučujúci

15.11.2016

Timravina studnička – prednes pôvodnej slovenskej prózy

Jakub Terek

cena              j. Halákovej za výborný prednes

III.

Jacevičová

2.- 4 .12.

2016

Beniakove Chynorany – prednes  poézie európskych autoorov

Annamária Bajcurová

3.miesto

I.

Jacevičová

 

Výtvarný odbor Regionálne súťaže             

Dátum

Názov súťaže

Meno a vek žiaka

Získané ocenenie

Kateg.

Vyučujúci

4. 11. 2016

Hrnček medu

Gabriela Štofčíková,9 r.

cena

4.

Mgr. D. Zalaiová

4. 11. 2016

Hrnček medu

Eva Mária Ondisková, 8 r.

cena

4.

Mgr. D. Zalaiová

4. 11. 2016

Hrnček medu

Tatiana Michalčová, 9 r.

čestné uznanie

4.

Mgr. D. Zalaiová

4. 11. 2016

Hrnček medu

Timea Balogová, 14 r.

cena

5.

Mgr. D. Zalaiová

4. 11. 2016

Hrnček medu

Alexandra Szabóová, 10 r.

cena

5.

Mgr. D. Zalaiová

4. 11. 2016

Hrnček medu

Miroslava Zara Kucanová, 10 r.

čestné uznanie

5.

Mgr. D. Zalaiová

4. 11. 2016

Hrnček medu

Mia Kasaničová, 10 r.

čestné uznanie

5.

Mgr. D. Zalaiová

4. 11. 2016

Hrnček medu

Tamara Turíková

cena

 

Dr.Hanák

4. 11. 2016

Hrnček medu

Boris Surničin

čestné uznanie

 

Dr.Hanák

 

AMFO Humenné

 

Klára Čiefová 14 r.

cena

 

 

 

AMFO Humenné

 

Klára Čiefová 14 r.

čestné uznanie

 

 

 

Ochranárik čísla tiesňového volania 112 a civilnej ochrany

Anna Radová

1.miesto

 

Dr.Hanák

 

Ochranárik čísla tiesňového volania 112 a civilnej ochrany

Lívia  Murgová

2.miesto

 

Dr.Hanák

 

Ochranárik čísla tiesňového volania 112 a civilnej ochrany

Karolína Hoľková

3.miesto

 

Dr.Hanák

 

Vesmír očami detí

Dávid Biľo

postup na celoštátne kolo

 

PaedDr. Horečný

 

Vesmír očami detí

Diana Kužmová

postup na celoštátne kolo

 

PaedDr. Horečný

 

Vesmír očami detí

Martin Tomko

postup na celoštátne kolo

 

PaedDr. Horečný

 

Výtvarný odbor Celoštátne súťaže              

Názov súťaže

Meno a vek žiaka

Získané ocenenie

Kateg.

Vyučujúci

Flipbook 2016./ Bratislava

Soňa Korošiová14 r.

cena za najlepší flipbook

 

Mgr. D. Zalaiová

Flipbook 2016./ Bratislava

Jakub Milčák 15 r.

 

2.miesto

 

Mgr. D. Zalaiová

Rodina bez cigariet – 5. roč.

Petra Vasiľková 8 r.

cena

 

PaedDr. Horečný

Rodina bez cigariet – 5. roč.

Terézia Kowalská 10 r.

cena

 

PaedDr. Horečný

Rodina bez cigariet – 5. roč.

Matúš Charitun 10 r.

cena

 

PaedDr. Horečný

Rodina bez cigariet – 5. roč.

Vivien Padová 6 r.

cena

 

PaedDr. Horečný

Rodina bez cigariet – 5. roč.

Diana Kužmová,12 r.

cena

 

PaedDr. Horečný

Rodina bez cigariet – 5. roč.

Dominika Karpeľová, 8 r.

5. miesto

4. kat.

PaedDr. Horečný

Rodina bez cigariet – 5. roč.

Diana Kužmová 12 r.

19. miesto

4. kat.

PaedDr. Horečný

Slovensko krajina v srdci Európy: celoslovenská výtv. súť./ Bratislava

Fabián Petro 10 r.

 

1.miesto

 

Mgr. D. Zalaiová

Slovensko krajina v srdci Európy: celoslovenská výtv. súť./ Bratislava

Ivana Magdžiaková

 

2. miesto

 

PaedDr. Horečný

Slovensko krajina v srdci Európy: celoslovenská výtv. súť./ Bratislava

Michaela Halaganová

 

3. miesto

 

PaedDr. Horečný

Bienále figúrálnej kresby a maľby 2017 - Trenčín

Ela Haburajová 8 r.

čestné uznanie

kat. 6 – 8 rokov

Mgr. D. Zalaiová

Celoslovenská fotografická súťaž žiakov ZUŠ Detail v Rimavskej Sobote

Timea Balogová 14 r.

ČU

 

Mgr. D. Zalaiová

Maľovaná ZUŠKA / ZUŠ J. Cikkera

Kristína Čiefová

zlaté pásmo

 

Dr.Hanák

Maľovaná ZUŠKA / ZUŠ J. Cikkera

Sofia Šatníková

zlaté pásmo

 

PaedDr. Horečný

Folklór a ľudové tradície

môjho kraja / Bardejov /

súťaž zušiek

Kristína Sedláčková

cena

 

Dr.Hanák

Folklór a ľudové tradície

môjho kraja

Ema  Banduričová

cena

 

Dr.Hanák

Folklór a ľudové tradície

môjho kraja

Natália Bytnárová

cena

 

Dr.Hanák

Folklór a ľudové tradície

môjho kraja

Michaela Halaganová

3. miesto

 

PaedDr. Horečný

Folklór a ľudové tradície

môjho kraja

Alica Filčáková

cena

 

PaedDr. Horečný

Folklór a ľudové tradície

môjho kraja

Nina Baníková

cena

 

PaedDr. Horečný

Záchranárik čísla 112

Bytča

Anna Radová

 

1.miesto

 

 

Dr.Hanák

 

Cesta okolo sveta

- V ríši divov / Kežmarok

Gregor Slodičák

3. miesto

 

Dr.Hanák

Cesta okolo sveta

- V ríši divov / Kežmarok

Kristína Čiefová

3. miesto

 

Dr.Hanák

Cesta okolo sveta

- V ríši divov / Kežmarok

Dávid Benko

čestné uznanie

 

Dr.Hanák

Cesta okolo sveta

- V ríši divov / Kežmarok

Miriam Ihnátová

čestné uznanie

 

Dr.Hanák

Cesta okolo sveta

- V ríši divov / Kežmarok

Karolína Hoľková

čestné uznanie

 

Dr.Hanák

Cesta okolo sveta

- V ríši divov / Kežmarok

Sandra Šafránová

1. miesto

 

PaedDr. Horečný

Cesta okolo sveta

- V ríši divov / Kežmarok

Adela Veľasová

čestné uznanie

 

PaedDr. Horečný

Cesta okolo sveta

- V ríši divov / Kežmarok

Terézia Kowalská

čestné uznanie

 

PaedDr. Horečný

Vesmír očami detí - Hurbanovo

Dávid Biľo

diplom za víťaznú prácu

4. kat.

PaedDr. Horečný

Vesmír očami detí

Diana Kužmová

diplom za víťaznú prácu

5. kat.

PaedDr. Horečný

Vesmír očami detí

Martin Tomko

diplom za víťaznú prácu

5. kat.

PaedDr. Horečný

Detail – fotografická súťaž v Rimavskej Sobote

Dáša Ferková

1. mieto

 

PaedDr. Horečný

Anjel Vianoc – Poprad

Lucia Brehovská

Stela Gildeinová

Čestné uznania:

Emma Hennelová

Viktória Hennelová

cena za kolekciu

 

PaedDr. Horečný

Gorazdovo výtvarné Námestovo

Terézia Stanková

výstava najúspešnejších autorov

 

PaedDr. Horečný

Gorazdovo výtvarné Námestovo

Diana Gombitová

výstava najúspešnejších autorov

 

PaedDr. Horečný

Gorazdovo výtvarné Námestovo

Nina Hužvárová

výstava najúspešnejších autorov

 

PaedDr. Horečný

Gorazdovo výtvarné Námestovo

Dominika Karpeľová

výstava najúspešnejších autorov

 

PaedDr. Horečný

Cesta čiary

Alica Filčáková

cena za zlaté pásmo

 

PaedDr. Horečný

 

Výtvarný odbor Medzinárodné súťaže                 

Názov súťaže

Meno a vek žiaka

Získané ocenenie

Kategória

Vyučujúci

XVIII. Medzinárodná výtvarná súťaž ,, Radosť Európy“ – Srbsko/ Belehrad

Martin Tomko, 10 r.

Č U za kolekciu

 

Mgr. D. Zalaiová

XVIII. Medzinárodná výtvarná súťaž ,, Radosť Európy“ –

Jakub Milčák, 12 r.

Č U za kolekciu

 

Mgr. D. Zalaiová

XVIII. Medzinárodná výtvarná súťaž ,, Radosť Európy“ –

Jakub Milčák, 13 r.

cena za kolekciu

 

Mgr. D. Zalaiová

XVIII. Medzinárodná výtvarná súťaž ,, Radosť Európy“ –

Kristína Popovičová, 15 r.

cena za kolekciu

 

Mgr. D. Zalaiová

XVIII. Medzinárodná výtvarná súťaž ,, Radosť Európy“ –

Soňa Korošiová 13 r.

čestné uznanie

 

Mgr. D. Zalaiová

XVIII. Medzinárodná výtvarná súťaž ,, Radosť Európy“ –

Michal Brincko 16 r.

cena za kolekciu

 

Mgr. D. Zalaiová

XVIII. Medzinárodná výtvarná súťaž ,, Radosť Európy“ –

Kristína Čiefová

 

ll. cena za kolekciu

 

Dr.Hanák

XVIII. Medzinárodná výtvarná súťaž ,, Radosť Európy“ –

Slavo Bačovčin

 

ll. cena za kolekciu

 

Dr.Hanák

XVIII. Medzinárodná výtvarná súťaž ,, Radosť Európy“ –

Simona Maturkaničová

ll. cena za kolekciu

 

Dr.Hanák

XVIII. Medzinárodná výtvarná súťaž ,, Radosť Európy“ –

Nikola Balogová

 

 

Dr.Hanák

XVIII. Medzinárodná výtvarná súťaž ,, Radosť Európy“ –

Simona Ivaničková

čestné uznanie

 

Dr.Hanák

XVIII. Medzinárodná výtvarná súťaž ,, Radosť Európy“ –

Alexandra Kačurová

čestné uznanie

 

Dr.Hanák

XVIII. Medzinárodná výtvarná súťaž ,, Radosť Európy“ –

Ľuba Galandová

 

čestné uznanie

 

Dr.Hanák

XVIII. Medzinárodná výtvarná súťaž ,, Radosť Európy“ –

Samuel Kičik

individuálne ocenenie

 

PaeDr. Horečný

XVIII. Medzinárodná výtvarná súťaž detí a mládeže ,, Krása Beskyd a Bieščadských vrchov“

Tomáš Trebišovský 8 r.

cena

 

Mgr. D. Zalaiová

 

Daniel Kimák

cena

 

Dr.Hanák

Xlll. Medzinárodná výtvarná súťaž detí – Vianočná pohľadnica / Dolný  Kubín

Nikola Židziková

2. miesto

 

Dr.Hanák

Vianočná pohľadnica / Dolný  Kubín

Kristína Čiefová

3. miesto

 

Dr.Hanák

Bohúňova paleta

Simona Maturkaničová

brondzové pásmo

 

Dr.Hanák

Bohúňova paleta

Timea Marinčáková

brondzové pásmo

 

Dr.Hanák

Bohúňova paleta

Emma Hennelová

brondzové pásmo

 

Dr.Hanák

Bohúňova paleta

Mária Čabalová

čestné uznanie

 

Dr.Hanák