• Vyučovanie od 11. októbra 2021

• Náš okres prechádza do bordovej farby.

Od 11.10.2021 vyučovanie naďalej prebieha prezenčne

vo všetkých odboroch (HO, LDO, VO, TO).

Skupinové vyučovanie bude prebiehať prezenčne s obmedzením, konkrétne informácie zašlú triedni učitelia svojim žiakom a rodičom.

V prípade otázok kontaktujte triedneho učiteľa.

• Hviezdoslavov Kubín

• Hviezdoslavov Kubín vyberal v tomto roku svojich krajských víťazov až v septembri! A sú medzi nimi aj traja naši!  Do divadla Jonáša Záborského v Prešove išli súťažiť videonahrávky, ale chuť recitovať ostala živá.

1. miesto 1. kategória poézia: Martin Tomčišák

1. miesto  1. kategória próza: Simon Baláž

1. miesto  3. kategória poézia: Alžbeta Piňková

Našim šikovným žiakom literárno-dramatického odboru gratulujeme a držíme palce do celoštátneho kola.

Za prípravu žiakov na súťaž ďakujeme učiteľke PhDr. Eve Jacevičovej.

• Výsledky výtvarnej súťaže Dračie kráľovstvo

• Ríša fantázie 2021

Koncom minulého školského roku sme zasielali výtvarné práce do IX. ročníka medzinárodnej výtvarnej súťaže Ríša fantázie s témou Dračie kráľovstvo, ktoré organizuje Súkromná umelecká škola v Lučenci. Blahoželáme k dosiahnutým výsledkom žiakom a ich učiteľom Mgr. J. Frívaldskej a Mgr. D. Zalaiovej.