• Blahoželanie

• V piatok, 25. marca 2022, pri príležitosti Dňa učiteľov bola ocenená naša kolegyňa Mgr. Drahoslava Zalaiová. Srdečne jej blahoželáme a želáme veľa úspechov v ďalšej práci

• Kultúrna pamiatka roka - hlasovanie

• Prosba o hlasovanie v súťaži o najkrajšiu obnovenú kultúrnu pamiatku roka:

Kaštieľ v Humennom, sídlo Vihorlatského múzea v Humennom,  sa po rokoch stavebných a reštaurátorských prác  uchádza o Vašu priazeň v súťaži o najkrajšiu obnovenú pamiatku  Kultúrna pamiatka roka - Fénix.

Aj  záujmom našich pedagógov i žiakov  o obnovu historického objektu kaštieľa je kultúrna pamiatka Kaštieľ v Humennom dôstojným nositeľom odkazu regionálnej histórie a symbolom spoluzodpovedného vzťahu k spoločnému kultúrnemu dedičstvu.

Svojim hlasovaním podporujete spoločnú snahu o uchovanie regionálnej histórie - náš spoločný Kaštieľ v Humennom.

Hlasovanie prebieha  do 18. apríla  2022 (do polnoci) na: https://www.kpr-fenix.sk/hlasovanie/

• Blahoželáme

• Za túto výtvarnú prácu získal študent Mgr. Drahoslavy Zalaiovej -  Patrik Štofčík , 3. miesto v krajskom kole výtvarnej súťaže Moje (ne)istoty- Vidím sa v tieni, ktorú vyhlasuje  Stredná umelecká škola v Kežmarku.

Patrik  Štofčík, 14 r., Tiché povzbudenie / kolorovaná kresba

• Babkine príhody

• Interpretácia básne žiačky literárno-dramatického odboru Karin Stanovčákovej s názvom Babkine príhody, ktorou sa zapojila do literárnej sútaže Dúha 2021/2022.

Báseň interpretuje jej spolužiak Simon Baláž.

Pripravila Mgr. Júlia Ajbenová

• Oznam pre osoby vstupujúce do objektu školy a školského zariadenia

• Nikto s príznakmi infekcie dýchacích ciest, ktoré by mohli zodpovedať známym príznakom ochorenia COVID-19 (neprimeraná únava, bolesť hlavy a tela, zvýšená telesná teplota, kožná vyrážka, nádcha, bolesť hrdla, strata čuchu a chuti, kašeľ, sťažené dýchanie, známky ochorenia tráviaceho traktu bolesť brucha, vracanie, hnačka), ako aj inej infekčnej choroby nesmie vstúpiť do priestorov školy a školského zariadenia. Pri výskyte týchto príznakov je potrebné telefonicky kontaktovať lekára.

Po každom prerušení dochádzky do školy v trvaní 3 a viac po sebe nasledujúcich dní (vrátane víkendov a sviatkov) rodič predkladá „Písomné vyhlásenie o bezpríznakovosti“ dieťaťa/žiaka.

Návštevník školy a školského zariadenia môže vstúpiť len na základe „Písomného vyhlásenia o bezpríznakovosti“ pre návštevníka.