• Vyučovanie od 3. mája 2021

• Oznamujeme rodičom a žiakom,

že od pondelka, 03. mája 2021 naďalej vyučujeme prezenčne všetky ročníky hudobného odboru okrem predmetov spev a hra na dychové nástroje.

Dištančne ďalej pokračuje vyučovanie:

- predmet spev, hra na dychové nástroje, hudobná náuka (aj vyučovanie žiakov prípravného štúdia), komorných telies a súborov,

- v tanečnom, výtvarnom a literárno-dramatickom odbore.

Pripomíname, že:

• ak bude v triede na ZŠ, SŠ potvrdený prípad koronavírusu, žiak z danej triedy nemôže prísť na hodinu v našej škole,
            • žiak je povinný priniesť vyhlásenie o bezinfekčnosti - zákonný zástupca: Vyhlas._zak._zast..docx
            • žiak starší ako 18 rokov je povinný priniesť vyhlásenie o bezinfekčnosti plnoletého žiakaVyhlas._plnoleteho_ziaka.docx
            • test nie je potrebný
          • Z histórie našej školy

• Zaspomínajte si s nami vďaka videoprojekcii k 60. výročiu Základnej umeleckej školy na Mierovej ulici (z roku 2017).

Pozrite si históriu našej školy vo fotkách s archívnou zvukovou nahrávkou spevu jedného z bývalých riaditeľov školy - Štefana Polovku.

Za videoprojekciu ďakujeme Danielovi Kontuľovi

• Zmena vo vyučovaní od 26. apríla 2021

• Oznamujeme rodičom a žiakom,

že od pondelka, 26. apríla 2021 vyučujeme prezenčne všetky ročníky hudobného odboru okrem spevu a hry na dychových nástrojoch.

Dištančne ďalej pokračuje vyučovanie:

- spevu a hry na dychových nástrojoch,

- hudobnej náuky (aj vyučovanie žiakov prípravného štúdia), komorných telies a súborov,

- v tanečnom, výtvarnom a literárno-dramatickom odbore.

Pripomíname, že:

• žiak je povinný na prvú vyučovaciu hodinu priniesť prehlásenie o bezinfekčnosti,
            • Testy – ak je uvedená potreba testu zákonného zástupcu, potom sa musí dať otestovať aspoň jeden zákonný zástupca dieťaťa či žiaka, ktorý s ním žije v spoločnej domácnosti. Ak ide o plnoletého žiaka, tak sa testuje len on, bez povinnosti testovania rodiča. Žiaci prvého stupňa základnej školy sa netestujú, aj keď presiahli vek 10 rokov.

Čestné vyhlásenie o bezinfekčnosti nájdete kliknutím na odkaz nižšie:

• J. S. Bach - Malé prelúdium

• Vypočujte si Malé prelúdium v podaní žiaka Rastislava Jasika z triedy učiteľa Mast. umet. Srđana Stojiljkovića

Za možnosť zhotoviť videozáznam v priestoroch Gréckokatolíckeho chrámu v Radvani nad Laborcom ďakujeme Gréckokatolíckej farnosti v Radvani nad Laborcom.