• Labirskyj hudak 2022

• V koncertnej sále ZUŠ A. A. Ljubimova v Medzilaborciach sa dňa 11. novembra 2022 konal IV. ročník súťaže v speve ľudových piesní pre žiakov Základných umeleckých škôl „LABIRSKYJ HUDAK 2022".

Súťažiaci súťažili v štyroch kategóriách podľa veku. Podmienkou bol výber piesní z regiónu, z ktorého súťažiaci pochádzal.

Tejto súťaže sa zúčastnili pod vedením Mgr. Lenky Ivancovej, DiS.art. naše talentované žiačky Anna Morochovičová, ktorá si vyspievala zlaté pásmo v 1. kategórii a Soňa Jenčová získala strieborné pásmo v 2. kategórii.

Na akordeóne ich sprevádzal Mast.umet. Srdjan Stojiljkovič.

Všetkým účastníkom srdečne gratulujeme a prajeme veľa ďalších úspechov.

• Starká, starký, ľúbime Vás

• Vystúpenie našich žiakov, Aničky Morochovičovej a Martina Harakaľa, pod vedením učiteliek L. Ivancovej a T. Oleksíkovej, na vyhodnotení výtvarnej súťaže Starká, starký, ľúbime Vás, vo Vihorlatskej knižnici.

Dobrá hudba urobí vždy dobrú náladu.

• Humenský výtvarný salón

• Naši talentovaní žiaci, Peter Pipák a Soňa Čisľáková, dnes spríjemnili svojím vystúpením vernisáž výstavy Humenský výtvarný salón. Poďakovanie patrí aj ich učiteľom M. Hrubovčákovi, M. Berešovej a K. Harvanovej.