Odbory Fotoalbum Orgány školy Z histórie školy Napíšte nám Mapa
Navigácia
Nedeľa 17. 12. 2017
Počet návštev: 851591
  • Vianočný koncert 2017 Od Lucie do Vianoc - foto p. Stanislav Mikita

    Vianočný koncert s názvom Od Lucie do Vianoc sa uskutočnil dňa 13. decembra 2017 v Dome kultúry v Humennom. Bol rozdelený na 2 časti. V prvej časti koncertu diváci mali možnosť vidieť ako to vyzeralo v minulosti - zvyky a tradície na Luciu, na Štedrý deň. Túto časť pripravila učiteľka tanečného odboru Ľubica Hodovancová so svojimi žiakmi. Herecky sa zapojili aj učitelia hudobného odboru Daniela Rišková, DiS. art. a Mgr. art. Marek Belančat. Moderátorkou koncertu bola žiačka literárno-dramatického odboru Annamária Bajcurová.Druhá časť koncertu patrila žiakom hudobného, literárno-dramatického a tanečného odboru.Nádhernú scénu pripravili učitelia výtvarného odboru - PaedDr. Igor Hanák a PaedDr. Martin Horečný.

  • Hudbou medzi ľudí

    V tomto predvianočnom období naši žiaci absolvujú mnohé vystúpenia.Dňa 12.12.2017 sa konalo Mikulášske vystúpenie pre SZPB. Vystúpenia sa zúčastnili žiačky: Zojka Vasilková, Ľudka Repková, Miška Kalaninová, Kristína Stemnická a Zuzka Hančárová (z triedy uč. M. Berešovej, DiS. art., V. Suchej, DiS. art., R. Blichovej, DiS. art. a M. Hrubovčáka, DiS. art.). Svojou hrou na keyboarde a priečnej flaute dojali prítomných až k slzám. V závere vystúpenia sa žiačkam a učiteľom ZUŠ poďakovala tajomníčka SZPB pani G. Rosičová a poslankyňa mestského zastupiteľstva v Humennom, pani M. Cehelská. Žiačky za svoje vystúpenie boli odmenené aj vecným darčekom.

  • Aj naša škola sa zapojila do ušľachtilého  projektu Celé Slovensko číta deťom.

                V triede literárno-dramatického odboru sa 11. decembra 2017 stretli deti z materskej škôlky na Mierovej ulici  s niekoľkými osobnosťami, ktoré dokážu a chcú zapaľovať záujem o čítanie. Preto sa s radosťou zapojili do projektu, ktorý sa šíri po mestách a mestečkách Slovenska, do projektu, nad ktorým prevzal záštitu aj pán prezident Kiska.

                Milé a podnetné stretnutie  detí a čítajúcich hostí trvalo celú hodinku a bolo plné emócií a príbehov, ktoré si so sebou priniesli čítajúci hostia. Ušľachtilý projekt vznikol vďaka pani Viere Kučerovej, v našich priestoroch ho uvádzala koordinátorka projektu pani Marica Harčaríková, pedagogička herectva a pantomímy z prešovského Súkromného konzervatória D. Kardoša.

                Deťom čítala domáca pedagogička literárno-dramatického odboru Eva Jacevičová z humorných príbehov o psíčkovi a mačičke, jej terajšia žiačka z II. stupňa Annamária Bajcurová si vybrala časť z knižky o obľúbených dvojičkách Danke a Janke, bývalá žiačka - recitátorka a dnes už aj fundovaná lektorka umeleckého prednesu Soňa Pariláková čítala o fascinujúcom svete včiel vo vnútri úľa. Veľmi zanietene čítal dojímavý príbeh zo svojej obľúbenej detskej knihy o Svrčkovi a mravcoch spisovateľ Milan Zelinka, redaktorka TV JOJ Jana Veľasová napokon pridala veľmi aktuálnu rozprávku o babičke, vnučke a sýkorke vo svete preplnenom televíziou. 

                Stretli sa tu príbehy o zvieratkách i o deťoch, v nich humor i láskavé pripomenutie potreby pomáhať si navzájom, rozhovory o čitateľských začiatkoch a obľúbených detských knihách ako aj najvzácnejšie osobné spomienky na tých, ktorí našich pozvaných hostí kedysi uviedli do sveta kníh a ich skrytých pokladov.

                Do atmosféry plnej zážitkov z vypočutého čítania prispela svojím spevom žiačka Tamarka Džubarová z triedy p. Kataríny Rondzikovej.

                Svetlo sviečky, vôňa vanilky, blikanie kahanca, úžasný svet kníh a rozprávok a ich sprostredkovanie obohacujúcim hlasom ukončil napokon jemný zvuk zvončeka.

                Ten však zároveň opäť pozýval do sveta rozprávok a príbehov. Lebo hlavným a najdôležitejším hrdinom projektu CELÉ SLOVENSKO ČÍTA DEŤOM by mala byť rodina, rozširovanie a prehlbovanie komunikácie medzi rodičom a dieťaťom prostredníctvom knihy a spoločného čítania, s perspektívou harmonizovania vzťahov a zároveň obohacovania krásou slova, krásou príbehov a krásou vzájomne prežitého. Čítajme deťom aspoň 20 minút denne.

  • Od Lucie do Vianoc

    Všetkých srdečne pozývame na vianočný koncert našej školy s názvom Od Lucie do Vianoc,

    ktorý sa uskutoční dňa 13. decembra 2017 o 16,30 hod. v divadelnej sále Domu kultúry.

    "Od Lucie do Vianoc, každá noc má svoju moc..."

  • Celé Slovensko číta deťom aj v Humennom

    Aj naša škola sa zapojí do projektu Celé Slovensko číta deťom, a to dňa 11. decembra 2017 od 10.00 hod. v triede č. 22 v budove našej školy na Mierovej ulici.Tešíme sa na deti z materskej školy aj na vzácnych hostí:spisovateľ Milan Zelinka,redaktorka TV JOJ Jana Veľasová, recitátorka a lektorka Soňa Pariláková, naša pedagogička literárno-dramatického odboru Eva Jacevičova a pedagogička Súkromného konzervatória D. Kardoša v Prešove Marica Harčariková.

  • Mikulášsky koncert pre deti z MŠ

    Do galérie Mikulášsky koncert pre deti z MŠ boli pridané fotografie.

    Koncert pre deti z materských škôl pripravujú každoročne učiteľky Mgr. Jana Dobrančinová, DiS. art - predstaviteľka anjela a Mária Berešová, DiS. art. - predstaviteľka čerta v spolupráci s učiteľmi hudobného, literárno-dramatického a tanečného odboru.

    Scénu pripravili učitelia výtvarného odboru.

  • Články o našich žiakoch v Humenskom exprese

    V aktuálnom čísle Humeského expresu si môžete prečítať články o našej škole, ale aj o úspechoch našich žiakov na regionálnom kole súťaže Timravina studnička..

  • Beniakove Chynorany v Košiciach

    Náš recitátor zaujal na Beniakových Chynoranoch

            V piatok 10. novembra 2017 naši recitátori Annamária Bajcurová a Michal Džatko súťažili v silnej konkurencii na výnimočne početne obsadenej súťaži oboch východoslovenských krajov, na festivale poézie Beniakove Chynorany v Košiciach.

                Poéziu európskych autorov tu recitovalo skoro 40 stredoškolákov, medzi nimi aj viacerí študenti hudobno-dramatického odboru z dvoch košických konzervatórií.

    Potešili nás pochvalné vyjadrenia členov poroty k výkonom našich recitátorov.

    Sme hrdí na umiestnenie, ktoré dosiahol v II. kategórii recitátorov od 17 do 19 rokov náš Michal Džatko z II. stupňa literárno-dramatického odboru.

                Za svoje vystúpenie s poéziou nositeľa Nobelovej ceny za literatúru Artura Lundkvista vo svojej kategórii získal Michal Džatko 3.miesto medzi pätnástimi recitátormi, hneď za dvomi študentmi Štátneho konzervatória z Timonovej ulice v Košiciach a študentom ZUŠ v Košiciach.

                Za svoj prednes bol navrhnutý na postup do celoslovenského kola v Chynoranoch.

    Srdečne blahoželáme!!!

  • Článok a video o našej škole

    http://www.dobrenoviny.sk/c/115389/zakladna-umelecka-skola-v-humennom-oslavuje-60-rokov-svojho-vzniku

  • Úspechy žiakov literárno-dramatického odboru

    TIMRAVINA STUDNIČKA V HUMENSKOM ZÁMKU

                Dňa 26.10.2017 recitovali  žiaci z okresov Humenné , Snina a Medzilaborce prózy slovenských autorov na počesť  slovenskej prozaičky Boženy Slančíkovej- Timravy.

                Na regionálnom kole postupovej súťaže Timravina studnička v koncertnej sále humenského zámku porota  vyberala tých najlepších v jednotlivých kategóriách. Naši dvaja recitátori z literárno-dramatického odboru zaujali divákov i porotu svojimi výkonmi i textami .

    Eliška Lešková recitovala humorný príbeh Marianny Grznárovej Ako Maťko s Kubkom naučili kukučku kukať.  Kristián Feškanič zasa vyrozprával vtipnú situáciu zo sveta vrabcov z pera Vincenta Šikulu: Ako Šebo zhltol čerešňovú kôstku. V početne zastúpených kategóriách získali skvelé umiestnenia.

    I. kategória :    2. miesto  - Eliška Lešková

    II. kategória:    1. miesto  - Kristián Feškanič

    Kristián nás bude reprezentovať na celoštátnom kole súťaže v Lučenci.

      

    Srdečne blahoželáme obom žiakom aj ich učiteľke PhDr. Eve Jacevičovej


    KRAJSKÁ SÚŤAŽ MLADÝCH MODERÁTOROV V PREŠOVE

                27.10.2017 sa náš žiak literárno-dramatického odboru Martin Mihaľov zúčastnil krajskej súťaže moderátorov v Prešove.

                V reprezentatívnych priestoroch malej scény Divadla Jonáša Záborského sa stredoškoláci pustili do zaujímavej a veľmi náročnej výzvy. Potrebovali zvládnuť tri disciplíny: 1. spravodajstvo, 2. reklamu, 3. rozhovor s reálnym hosťom. Všetky disciplíny si pripravovali súťažiaci samostatne doma a prezentovali potom na mikrofón. Hodnotila sa spisovná a zrozumiteľná výslovnosť, správna štylizácia, tvorivosť, originalita, vystupovanie, schopnosť zaujať  a empaticky reagovať. Martin ako jeden z najmladších súťažiacich a ako debutant  v súťaži zvládol svoje vystúpenie medzi skúsenými súťažiacimi naozaj obdivuhodne.

    I. kategória:    2. miesto – Martin Mihaľov

       

    Srdečne blahoželáme!!!

     

  • Oznamujeme rodičom a žiakom, že od pondelka, 23. októbra 2017, nájdete triedu učiteľky E. Jacevičovej na poschodí: č. tr. 22 
    a triedu učiteľky Ľ. Bazárovej na prízemí: č. tr. 18.

    Ďakujeme našim kolegom, žiakom a pomocníkom, ktorí dnes šikovne a rýchlo zrealizovali základnú výmenu týchto tried.
    Ešte pár vecí podokončujeme a triedy budú pripravené na plnohodnotné požívanie.

  • FAREBNÝ CHODNÍK

    VÝTVARNÍCI-VEĽKÍ,MALÍ
    CHODNÍK KRÁSNE ZMAĽOVALI

    Žiaci Výtvarného odboru ZUŠ v Humennom z triedy PaedDr. Martina Horečného s nadšením využili slnečné septembrové počasie na skrášlenie priestoru pred vstupom do budovy ZUŠ na ulici Štúrovej.


       

       

  • Úspech našich žiakov na súťažiach

    S radosťou rekapitulujeme úspechy našich žiakov v regionálnych, krajských, celoštátnych, ale aj medzinárodných súťažiach v školskom roku 2016/2017

    Všetkým žiakom a učiteľom ešte raz gratulujeme a veríme, že aj tento rok bude pre našich žiakov úspešný.

    Vedenie ZUŠ

    Hudobný odbor Regionálne a krajské súťaže   

    Dátum

    Názov súťaže

    Meno a vek žiaka

    Získané ocenenie

    Kateg.

    Vyučujúci

    23.03.2017

    Regionálna súťažná prehliadka žiakov v štvorručnej hre na klavíri v Košiciach 6. ročník

    Miroslava Zara Kucanová 11 r.Viktória Karšková 11.r.

    bronzové pásmo

    1.kategória      (do 11 r. )

    Dobrančinová

    23.03.2017

    Regionálna súťažná prehliadka žiakov v štvorručnej hre na klavíri v Košiciach 6. ročník

    Viktória Džatková 8.r. Sarah Danková 8.r.

    bronzové pásmo

    1. kategória

    (do 11 r.)

    Dobrančinová

    23.03.2017

    Regionálna súťažná prehliadka žiakov v štvorručnej hre na klavíri v Košiciach 6. ročník

    Richard Čisľák 11.r. Ondrej Vrabeľ 11.r.

    zlaté pásmo

    2. kategória

    (od 11-13r)

    Oleksíková

    12. 04. 2017

    5. ročník súťažnej prehliadky v hre na sláčikových nástrojoch

    Iveta Hanzalová

    zlaté pásmo

    4. kat.

    K. Harvanová, korep. M. Berešová

     

     

    Tanečný odbor Celoštátne súťaže              

    Dátum

    Názov súťaže

    Meno a vek žiaka (skup.)

    Získané ocenenie

    Kategória

    Vyučujúci

    11. 2. 2017

    SHOW CUP

    TS Salieta

    1. miesto

    choreog. Memories

    Ľ. Bazárová

    11. 2. 2017

    SHOW CUP

    TS Salieta

    3. miesto

    choreog. Black and gold

    Ľ. Bazárová

    11. 2. 2017

    SHOW CUP

     

    1. miesto

    choreog. Sestry

    Ľ. Bazárová

    11. 2. 2017

    SHOW CUP

     

    2. miesto

    choreog. Unikát

    Ľ. Bazárová

    25. 2. 2017

    Semifinálové kolo TO „Pohyb bez bariér“ Košice

    II.stupeň

    2.miesto

    Open  malé choreografie

    Ľ Hodovancová

    25. 2. 2017

    Semifinálové kolo TO „Pohyb bez bariér“ Košice

    II.stupeň

    3.miesto

    Open malé chor.

    Ľ Hodovancová

    25. 2. 2017

    Semifinálové kolo TO „Pohyb bez bariér“ Košice

    TS Salieta

    2. miesto

    choreog. Memories

    Ľ. Bazárová

    23.4.2017

    Finálové kolo TO „Pohyb bez bariér“ Bratislava

    II.stupeň

    3. miesto

    Open malé chor.

    Ľ. Hodovancová

    29. 4. 2017

    HUMENNÉ – SRDCOM – POHYBOM

    Juniori – ľudový tanec

    bronzové pásmo

    choreog. Črepiny

    Ľ. Bazárová

    29. 4. 2017

    HUMENNÉ – SRDCOM – POHYBOM

    Juniori - scénika

    bronzové pásmo

    choreog. Domov

    Ľ. Bazárová

    29. 4. 2017

    HUMENNÉ – SRDCOM – POHYBOM

    Deti A – ľudový tanec

    bronzové pásmo

    choreog.
    Šatkový tanec

    Ľ. Bazárová

    29. 4. 2017

    HUMENNÉ – SRDCOM – POHYBOM

    Juniori - scénika

    strieborné pásmo

    choreog. Say something

    Ľ. Hodovancová

    29. 4. 2017

    HUMENNÉ – SRDCOM – POHYBOM

    Juniori - sólo

    strieborné pásmo

    choreog. Memories

    Ľ. Bazárová

     

     

     

    Literárno-dramatický odbor Regionálne súťaže                   

    Dátum

    Názov súťaže

    Meno a vek žiaka

    Získané ocenenie

    Kategória

    Vyučujúci

    26.10.2016

    Timravina studnička

    Zuzana Onuferová

    3. miesto

    I.

    Jacevičová

     

     

    Jakub Terek

    1.miesto

    III.

     

    30. 3. 2017

    Hviezdoslavov Kubín

    Alžbeta Piňková

    1. miesto

    I. poézia

    Jacevičová

    30. 3. 2017

    Hviezdoslavov Kubín

    Valentína Harišová

    1. miesto

    II. poézia

    Jacevičová

    30. 3. 2017

    Hviezdoslavov Kubín

    Anna Pipáková

    1. miesto

    III. poézia

    Jacevičová

    30. 3. 2017

    Hviezdoslavov Kubín

    Annamária Bajcurová

    1. miesto

    IV. poézia

    Jacevičová

    30. 3. 2017

    Hviezdoslavov Kubín

    Michal Janošov

    1. miesto

    I. kat. próza

    Jacevičová

    30. 3. 2017

    Hviezdoslavov Kubín

    Mária Durianová

    1. miesto

    II. kat. próza

    Jacevičová

    30. 3. 2017

    Hviezdoslavov Kubín

    Dominika Harišová

    1. miesto

    III. kat. próza

    Jacevičová

    30. 3. 2017

    Hviezdoslavov Kubín

    Michal Džatko

    1. miesto

    IV. kat. próza

    Jacevičová

    30. 3. 2017

    Hviezdoslavov Kubín

    DS Alfa (žiaci 1. a 2. roč./2. časti)

    1. miesto

    divadlo poézie

    Jacevičová

     

    Literárno-dramatický odbor Krajské súťažše               

    Dátum

    Názov súťaže

    Meno a vek žiaka

    Získané ocenenie

    Kategória

    Vyučujúci

    15.11.2016

    Beniakove Chynorany – výber za Prešovský a Košický kraj

    Jozef Buhaj

    2.miesto

    II.

    Jacevičová

    15.11.2016

    Beniakove Chynorany – výber za Prešovský a Košický kraj

    Annamária Bajcurová

    3.miesto

    I.

    Jacevičová

    25. – 27. 4.

    2017

    Hviezdoslavov Kubín

    Alžbeta Piňková

    1. miesto

    I. poézia

    Jacevičová

    25. – 27. 4.

    2017

    Hviezdoslavov Kubín

    Anna Pipáková

    1. miesto

    III. poézia

    Jacevičová

    25. – 27. 4.

    2017

    Hviezdoslavov Kubín

    Annamária Bajcurová

    2. miesto

    IV. poézia

    Jacevičová

    25. – 27. 4.

    2017

    Hviezdoslavov Kubín

    Michal Janošov

    2. miesto

    I. kat. próza

    Jacevičová

    25. – 27. 4.

    2017

    Hviezdoslavov Kubín

    Dominika Harišová

    2. miesto

    III. kat. próza

    Jacevičová

    25. – 27. 4.

    2017

    Hviezdoslavov Kubín

    DS ALFA - Inscenácia Iba ten múr

    1. miesto

    Divadlo poézie

    Jacevičová

     

     

    Literárno-dramatický odbor Celoštátne súťaže                    

    Dátum

    Názov súťaže

    Meno a vek žiaka

    Získané ocenenie

    Kategória

    Vyučujúci

    15.11.2016

    Timravina studnička – prednes pôvodnej slovenskej prózy

    Jakub Terek

    cena              j. Halákovej za výborný prednes

    III.

    Jacevičová

    2.- 4 .12.

    2016

    Beniakove Chynorany – prednes  poézie európskych autoorov

    Annamária Bajcurová

    3.miesto

    I.

    Jacevičová

     

    Výtvarný odbor Regionálne súťaže             

    Dátum

    Názov súťaže

    Meno a vek žiaka

    Získané ocenenie

    Kateg.

    Vyučujúci

    4. 11. 2016

    Hrnček medu

    Gabriela Štofčíková,9 r.

    cena

    4.

    Mgr. D. Zalaiová

    4. 11. 2016

    Hrnček medu

    Eva Mária Ondisková, 8 r.

    cena

    4.

    Mgr. D. Zalaiová

    4. 11. 2016

    Hrnček medu

    Tatiana Michalčová, 9 r.

    čestné uznanie

    4.

    Mgr. D. Zalaiová

    4. 11. 2016

    Hrnček medu

    Timea Balogová, 14 r.

    cena

    5.

    Mgr. D. Zalaiová

    4. 11. 2016

    Hrnček medu

    Alexandra Szabóová, 10 r.

    cena

    5.

    Mgr. D. Zalaiová

    4. 11. 2016

    Hrnček medu

    Miroslava Zara Kucanová, 10 r.

    čestné uznanie

    5.

    Mgr. D. Zalaiová

    4. 11. 2016

    Hrnček medu

    Mia Kasaničová, 10 r.

    čestné uznanie

    5.

    Mgr. D. Zalaiová

    4. 11. 2016

    Hrnček medu

    Tamara Turíková

    cena

     

    Dr.Hanák

    4. 11. 2016

    Hrnček medu

    Boris Surničin

    čestné uznanie

     

    Dr.Hanák

     

    AMFO Humenné

     

    Klára Čiefová 14 r.

    cena

     

     

     

    AMFO Humenné

     

    Klára Čiefová 14 r.

    čestné uznanie

     

     

     

    Ochranárik čísla tiesňového volania 112 a civilnej ochrany

    Anna Radová

    1.miesto

     

    Dr.Hanák

     

    Ochranárik čísla tiesňového volania 112 a civilnej ochrany

    Lívia  Murgová

    2.miesto

     

    Dr.Hanák

     

    Ochranárik čísla tiesňového volania 112 a civilnej ochrany

    Karolína Hoľková

    3.miesto

     

    Dr.Hanák

     

    Vesmír očami detí

    Dávid Biľo

    postup na celoštátne kolo

     

    PaedDr. Horečný

     

    Vesmír očami detí

    Diana Kužmová

    postup na celoštátne kolo

     

    PaedDr. Horečný

     

    Vesmír očami detí

    Martin Tomko

    postup na celoštátne kolo

     

    PaedDr. Horečný

     

    Výtvarný odbor Celoštátne súťaže              

    Názov súťaže

    Meno a vek žiaka

    Získané ocenenie

    Kateg.

    Vyučujúci

    Flipbook 2016./ Bratislava

    Soňa Korošiová14 r.

    cena za najlepší flipbook

     

    Mgr. D. Zalaiová

    Flipbook 2016./ Bratislava

    Jakub Milčák 15 r.

     

    2.miesto

     

    Mgr. D. Zalaiová

    Rodina bez cigariet – 5. roč.

    Petra Vasiľková 8 r.

    cena

     

    PaedDr. Horečný

    Rodina bez cigariet – 5. roč.

    Terézia Kowalská 10 r.

    cena

     

    PaedDr. Horečný

    Rodina bez cigariet – 5. roč.

    Matúš Charitun 10 r.

    cena

     

    PaedDr. Horečný

    Rodina bez cigariet – 5. roč.

    Vivien Padová 6 r.

    cena

     

    PaedDr. Horečný

    Rodina bez cigariet – 5. roč.

    Diana Kužmová,12 r.

    cena

     

    PaedDr. Horečný

    Rodina bez cigariet – 5. roč.

    Dominika Karpeľová, 8 r.

    5. miesto

    4. kat.

    PaedDr. Horečný

    Rodina bez cigariet – 5. roč.

    Diana Kužmová 12 r.

    19. miesto

    4. kat.

    PaedDr. Horečný

    Slovensko krajina v srdci Európy: celoslovenská výtv. súť./ Bratislava

    Fabián Petro 10 r.

     

    1.miesto

     

    Mgr. D. Zalaiová

    Slovensko krajina v srdci Európy: celoslovenská výtv. súť./ Bratislava

    Ivana Magdžiaková

     

    2. miesto

     

    PaedDr. Horečný

    Slovensko krajina v srdci Európy: celoslovenská výtv. súť./ Bratislava

    Michaela Halaganová

     

    3. miesto

     

    PaedDr. Horečný

    Bienále figúrálnej kresby a maľby 2017 - Trenčín

    Ela Haburajová 8 r.

    čestné uznanie

    kat. 6 – 8 rokov

    Mgr. D. Zalaiová

    Celoslovenská fotografická súťaž žiakov ZUŠ Detail v Rimavskej Sobote

    Timea Balogová 14 r.

    ČU

     

    Mgr. D. Zalaiová

    Maľovaná ZUŠKA / ZUŠ J. Cikkera

    Kristína Čiefová

    zlaté pásmo

     

    Dr.Hanák

    Maľovaná ZUŠKA / ZUŠ J. Cikkera

    Sofia Šatníková

    zlaté pásmo

     

    PaedDr. Horečný

    Folklór a ľudové tradície

    môjho kraja / Bardejov /

    súťaž zušiek

    Kristína Sedláčková

    cena

     

    Dr.Hanák

    Folklór a ľudové tradície

    môjho kraja

    Ema  Banduričová

    cena

     

    Dr.Hanák

    Folklór a ľudové tradície

    môjho kraja

    Natália Bytnárová

    cena

     

    Dr.Hanák

    Folklór a ľudové tradície

    môjho kraja

    Michaela Halaganová

    3. miesto

     

    PaedDr. Horečný

    Folklór a ľudové tradície

    môjho kraja

    Alica Filčáková

    cena

     

    PaedDr. Horečný

    Folklór a ľudové tradície

    môjho kraja

    Nina Baníková

    cena

     

    PaedDr. Horečný

    Záchranárik čísla 112

    Bytča

    Anna Radová

     

    1.miesto

     

     

    Dr.Hanák

     

    Cesta okolo sveta

    - V ríši divov / Kežmarok

    Gregor Slodičák

    3. miesto

     

    Dr.Hanák

    Cesta okolo sveta

    - V ríši divov / Kežmarok

    Kristína Čiefová

    3. miesto

     

    Dr.Hanák

    Cesta okolo sveta

    - V ríši divov / Kežmarok

    Dávid Benko

    čestné uznanie

     

    Dr.Hanák

    Cesta okolo sveta

    - V ríši divov / Kežmarok

    Miriam Ihnátová

    čestné uznanie

     

    Dr.Hanák

    Cesta okolo sveta

    - V ríši divov / Kežmarok

    Karolína Hoľková

    čestné uznanie

     

    Dr.Hanák

    Cesta okolo sveta

    - V ríši divov / Kežmarok

    Sandra Šafránová

    1. miesto

     

    PaedDr. Horečný

    Cesta okolo sveta

    - V ríši divov / Kežmarok

    Adela Veľasová

    čestné uznanie

     

    PaedDr. Horečný

    Cesta okolo sveta

    - V ríši divov / Kežmarok

    Terézia Kowalská

    čestné uznanie

     

    PaedDr. Horečný

    Vesmír očami detí - Hurbanovo

    Dávid Biľo

    diplom za víťaznú prácu

    4. kat.

    PaedDr. Horečný

    Vesmír očami detí

    Diana Kužmová

    diplom za víťaznú prácu

    5. kat.

    PaedDr. Horečný

    Vesmír očami detí

    Martin Tomko

    diplom za víťaznú prácu

    5. kat.

    PaedDr. Horečný

    Detail – fotografická súťaž v Rimavskej Sobote

    Dáša Ferková

    1. mieto

     

    PaedDr. Horečný

    Anjel Vianoc – Poprad

    Lucia Brehovská

    Stela Gildeinová

    Čestné uznania:

    Emma Hennelová

    Viktória Hennelová

    cena za kolekciu

     

    PaedDr. Horečný

    Gorazdovo výtvarné Námestovo

    Terézia Stanková

    výstava najúspešnejších autorov

     

    PaedDr. Horečný

    Gorazdovo výtvarné Námestovo

    Diana Gombitová

    výstava najúspešnejších autorov

     

    PaedDr. Horečný

    Gorazdovo výtvarné Námestovo

    Nina Hužvárová

    výstava najúspešnejších autorov

     

    PaedDr. Horečný

    Gorazdovo výtvarné Námestovo

    Dominika Karpeľová

    výstava najúspešnejších autorov

     

    PaedDr. Horečný

    Cesta čiary

    Alica Filčáková

    cena za zlaté pásmo

     

    PaedDr. Horečný

     

    Výtvarný odbor Medzinárodné súťaže                 

    Názov súťaže

    Meno a vek žiaka

    Získané ocenenie

    Kategória

    Vyučujúci

    XVIII. Medzinárodná výtvarná súťaž ,, Radosť Európy“ – Srbsko/ Belehrad

    Martin Tomko, 10 r.

    Č U za kolekciu

     

    Mgr. D. Zalaiová

    XVIII. Medzinárodná výtvarná súťaž ,, Radosť Európy“ –

    Jakub Milčák, 12 r.

    Č U za kolekciu

     

    Mgr. D. Zalaiová

    XVIII. Medzinárodná výtvarná súťaž ,, Radosť Európy“ –

    Jakub Milčák, 13 r.

    cena za kolekciu

     

    Mgr. D. Zalaiová

    XVIII. Medzinárodná výtvarná súťaž ,, Radosť Európy“ –

    Kristína Popovičová, 15 r.

    cena za kolekciu

     

    Mgr. D. Zalaiová

    XVIII. Medzinárodná výtvarná súťaž ,, Radosť Európy“ –

    Soňa Korošiová 13 r.

    čestné uznanie

     

    Mgr. D. Zalaiová

    XVIII. Medzinárodná výtvarná súťaž ,, Radosť Európy“ –

    Michal Brincko 16 r.

    cena za kolekciu

     

    Mgr. D. Zalaiová

    XVIII. Medzinárodná výtvarná súťaž ,, Radosť Európy“ –

    Kristína Čiefová

     

    ll. cena za kolekciu

     

    Dr.Hanák

    XVIII. Medzinárodná výtvarná súťaž ,, Radosť Európy“ –

    Slavo Bačovčin

     

    ll. cena za kolekciu

     

    Dr.Hanák

    XVIII. Medzinárodná výtvarná súťaž ,, Radosť Európy“ –

    Simona Maturkaničová

    ll. cena za kolekciu

     

    Dr.Hanák

    XVIII. Medzinárodná výtvarná súťaž ,, Radosť Európy“ –

    Nikola Balogová

     

     

    Dr.Hanák

    XVIII. Medzinárodná výtvarná súťaž ,, Radosť Európy“ –

    Simona Ivaničková

    čestné uznanie

     

    Dr.Hanák

    XVIII. Medzinárodná výtvarná súťaž ,, Radosť Európy“ –

    Alexandra Kačurová

    čestné uznanie

     

    Dr.Hanák

    XVIII. Medzinárodná výtvarná súťaž ,, Radosť Európy“ –

    Ľuba Galandová

     

    čestné uznanie

     

    Dr.Hanák

    XVIII. Medzinárodná výtvarná súťaž ,, Radosť Európy“ –

    Samuel Kičik

    individuálne ocenenie

     

    PaeDr. Horečný

    XVIII. Medzinárodná výtvarná súťaž detí a mládeže ,, Krása Beskyd a Bieščadských vrchov“

    Tomáš Trebišovský 8 r.

    cena

     

    Mgr. D. Zalaiová

     

    Daniel Kimák

    cena

     

    Dr.Hanák

    Xlll. Medzinárodná výtvarná súťaž detí – Vianočná pohľadnica / Dolný  Kubín

    Nikola Židziková

    2. miesto

     

    Dr.Hanák

    Vianočná pohľadnica / Dolný  Kubín

    Kristína Čiefová

    3. miesto

     

    Dr.Hanák

    Bohúňova paleta

    Simona Maturkaničová

    brondzové pásmo

     

    Dr.Hanák

    Bohúňova paleta

    Timea Marinčáková

    brondzové pásmo

     

    Dr.Hanák

    Bohúňova paleta

    Emma Hennelová

    brondzové pásmo

     

    Dr.Hanák

    Bohúňova paleta

    Mária Čabalová

    čestné uznanie

     

    Dr.Hanák

  • Prosíme rodičov prijatých žiakov (prijatých v septembri 2017),

    aby prišli podpísať Rozhodnutie o prijatí na štúdium

    na sekretariát školy na Mierovej ul.
    Ďakujeme
    Vedenie ZUŠ

  • Aj v tomto jesennom čase si pripomíname 60-te výročie našej školy.

    Môžete vidieť vo vestibule školy na Mierovej ulici.

    Za prípravu a realizáciu ďakujeme zamestnancom školy.

      

           

  • Výsledky z prijímacích skúšok 5. septembra 2017

    Výsledky prijímacích skúšok nájdete v sekcii prijímacie skúšky - výsledky, vyvesené v budovách školy.

    Konkrétne zadelenie žiakov k učiteľom nájdete vo vestibule školy.

  • Poplatky

    ÚHRADA ŠKOLNÉHO

    V súlade s Vnútorným školským poriadkom je školné možné uhradiť:

    poštovým peňažným poukazom typu U,
    bankovým prevodom,
    internet bankingom. 
    Od 01.02.2016 pri prevodných príkazoch je potrebné uvádzať IBAN. IBAN účtu k úhrade školného: SK32 1100 0000 0026 2555 1987
    V správe pre adresáta vždy treba uviesť priezvisko triedneho učiteľa a priezvisko žiaka, za koho je školné uhrádzané.

    Školné sa uhrádza do 15-ho dňa v mesiaci, možno ho zaplatiť aj za dlhšie obdobie, a to nasledovne:

    za obdobie september – december (4 mesiace),
    za obdobie január – jún (6 mesiacov)
    Ak sa žiak bez závažných dôvodov nezúčastňuje na vyučovaní, zaplatené školné sa nevracia.

    Výška školného v školskom roku 2017/2018:

    individuálne vyučovanie s dotáciou zriaďovateľa – hudobný odbor: 7,00 Eur/mesiac
    individuálne a kolektívne vyučovanie bez dotácie zriaďovateľa (HO, LDO, VO, TO): 20,00 Eur/mesiac
    kolektívne vyučovanie s dotáciou zriaďovateľa (VO, TO, LDO, PŠ v HO): 4,50 Eur/mesiac
    štúdium pre dospelých: 25,00 Eur/mesiac

    Výška školného je daná Všeobecne záväzným nariadením Mesta Humenné o príspevkoch na čiastočnú úhradu nákladov činnosti v školách a školských zariadeniach v zriaďovateľskej pôsobnosti Mesta Humenné a môže byť v priebehu školského roka upravené v zmysle Všeobecne záväzného nariadenia mesta.

    Výška príspevku do rodičovského združenia: 10 Eur za žiaka, ak žiak študuje ďalší odbor alebo má na škole súrodenca, pridáva sa + 5 Eur. (napr. 2 súrodenci, z toho 1 študuje 2 odbory - spolu 20 Eur)

  • HURÁ DO ŠKOLY!!!

    My sme už pripravení na pondelkový zápis našich žiakov. Vo vestibule budov nájdete zadelenie novoprijatých žiakov. 
    V budove na Mierovej ulici - zadelenie žiakov hudobného odboru (v hlavnom predmete a hudobnej náuky) a literárno-dramatického odboru.
    Žiaci výtvarného odboru a žiaci tanečného odboru z triedy uč. Ľ. Hodovancovej, DiS. art. budú mať zápis v budove na Štúrovej ulici. 
    Žiaci z triedy Ľ. Bazárovej, DiS. art. budú mať zápis v budove na Mierovej ulici, v triede č. 22 na poschodí. 
    V budove na Štúrovej ul. sa ešte maľuje, ďakujeme za pochopenie.

    Vidíme sa v pondelok, 4. septembra 2017 v čase od 10.00-12.00 a od 13.00 do 15.00 hod.

  • Pripomíname si 60-te výročie školy

    Vo vestibule školy si pripomíname 60-te výročie školy a s tým spojené naše podujatia, ktoré sa uskutočnili v školskom roku 2016/2017, najdete tam aj vydané publikácie o škole a odboroch, ale aj knihu s názvom "Túžbu po kráse si v srdci svetom nesú".
    Ďakujeme všetkým, ktorí sa podieľali na príprave a realizácii.

  • Koncertné krídlo stojí v sále dodnes

    Článok o bývalom riaditeľovi Štefanovi Polovkovi

    http://www.zemplincanonline.sk/sk/aktualne/spolocnost/koncertne-kridlo-stoji-v-sale-dodnes/

strana: